czwartek, 2 maja 2013

Serdecznie podziękowania dla Majkel

Chciałabym serdecznie podziękować Majkel(http://szablony1kierunkowe.blogspot.com/ - zajrzyjcie, polecam, Rainbow Rose :3) za wykonanie dla mnie tego cudnego szablonu. A tylko spróbujcie napisać, że się nie podoba, to przysięgam, że znajdę Wasz adres i powiem, co o tym myślę.
A więc dziękuję Ci po raz kolejny, chyba piąty, bo ze trzy były w komentarzu :P, jestem zdumiona, bo szablon przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Tak mi się podoba, że gdybym mogła, to bym Cię wyściskała ze szczęścia!
Ludzie! Jeśli poszukujecie szablonu, to kliknijcie w button po prawej stronie! Nawet jeśli nie szukacie, to kliknijcie i wejdźcie! Nie zawiedziecie się!
I po raz szósty, DZIĘKUJĘ :********

3 komentarze:

 1. Jestem baaardzo, ale to baaardzo szcześliwa, że szablon się spodobał :* Ciężko było mi znaleźć odpowiednie zdjęcie Liama i co do dziewczyny miałam lekkie obawy, że może nie być 'tą', ale całe szczęście, że trafiłam. Największą nagrodą dla mnie jest zadowolenie osób zamawiających. Cieszę się ! Niech szablon służy długo i dobrze :* Dzięki raz jeszcze, to naprawdę miły gest <33

  OdpowiedzUsuń
 2. Szablon-Bardzo,bardzo fajny :) Rozdział też! Charlie, Zayn... Zayn?! Co z nim? Mam nadzieję, że za niedługo dowiem się gdzie zniknął mój ukochany Zayn i co w niego wstąpiło. KOCHAM CIĘ I TWOJEGO BLOGA <3 <3 <3 Czekam na dalszą część- Świrs-I love you ;**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze mówiąc, to sama nie wiem, co z Zaynem, bo pisałam "na żywca" i tak jakoś mi wyparował :P

   Usuń